Stabilizator stawu biodrowego HIP900 Emo

Orteza biodra o dużych możliwościach dopasowania. Dzięki regulowanej płycie tylnej i przedniej taśmie w okolicach talii ten sam model jest dla strony prawej i lewej w zależności od sposobu złożenia płyt. Płynna regulacja przywodzenia i odwodzenia dla stawu biodrowego od –5° do +25°, z możliwością zablokowania lub ograniczenia zginania i prostowania – przegub INFINITY.

 

Czytaj więcej...

Orteza biodra AM-SB/1RE

Orteza unieruchamiająca staw udowo-biodrowy, wykonana z ACTIV SPACE II, wyposażona w kosz biodrowy, opaskę udową, jednoosiową szynę boczną z regulacją kąta zgięcia i wyprostu co 15 stopni. Charakteryzuje się doskonałym podtrzymaniem i odciążeniem stawu biodrowego, zapewnia jego pooperacyjną kontrolę.

 

 

Czytaj więcej...

Orteza biodra 4041 Oppo

Orteza zapewnia doskonałe podtrzymanie i odciążenie stawu biodrowego. Zapewnia pooperacyjną kontrolę stawu. Zawias umożliwia regulację zgięcia/wyprostu, a także stopnia odwiedzenia ortezy. Szeroki zakres regulacji umożliwia indywidualne dopasowanie stabilizatora do kształtów ciała. 

 

 

Czytaj więcej...

Orteza uda i biodra 2041 Oppo

Stabilizator ogrzewa udo oraz biodro, poprawia krążenie krwi, a także stabilizuje i chroni przed urazami. Stabilizator wykonany jest z neoprenu.

 

 

 

 

Czytaj więcej...