Orteza tułowia sztywna wysoka ze stalkami lub fiszbinami 6213 Orliman

Gorset wykonany jest z trzech, różnych warstw oddychających materiałów (bawełna, pianka, poliester). Materiał użyty do produkcji pasa jest półelastyczny, jego struktura zapewnia maksymalną, możliwą do uzyskania przewiewność. Łatwy w zakładaniu, wygodny w użyciu, system dociągowy taśm stabilizacyjnych. Taśmy są zapinane na velcro, które dzięki odpowiedniej konstrukcji mogą być dopasowane na długość do każdego pacjenta indywidualnie. 

 

Elastyczne taśmy pozwalają regulować siłę naciągu i przylegania pasa według indywidualnych potrzeb pacjenta. Zapięcia boczne pasa zaprojektowano tak by łatwo dopasować gorset. Taśmy dociągowe posiadają dodatkowe szlufki ułatwiające zapinanie i odpinanie, szczególnie przydatne osobom ze słabą sprawnością manualną. Pas posiada w części tylnej cztery fiszbiny, z których dwie są twardsze a dwie miękkie i mogą być stosowane zamiennie lub razem. W części przedniej znajdują się stalki, które zapobiegają zwijaniu się pasa oraz wspierają powłoki brzuszne zwiększając poprzez to siłę stabilizacji. Taśmy barkowe pozwalają na zastosowanie dodatkowej siły dociągowej.

Zalecenia: stany zapalne kręgosłupa piersiowo-lędźwiowego, zmiany zwyrodnieniowe, choroby krążka międzykręgowego, pooperacyjnie.Zastosowanie:dobre podparcie w części piersiowo-lędźwiowej kręgosłupa, dzięki przewiewności i miękkości materiału gorset jest bardzo lekki oraz wygodny w noszeniu.

Kolor: beż.

Wysokość z przodu: 22 cm.

Wysokość z tyłu: 51 cm.

 

 

 

ROZMIAR S/1 M/2 L/3 XL/4 XXL/5
Obwód bioder
w najszerszym
miejscu (cm)
80-90 90-100 100-110 110-120 120-130

 

 

 Kup w naszym sklepie internetowym 

 

Zapytaj o cenę!

Email:
Temat:
Wiadomość: