Schodołaz LG2030 NOWOŚĆ!

LG 2030 to najnowsza propozycja uznanego producenta urządzeń do likwidacji barier architektonicznych firmy ANTANO GROUP. Jest to najbardziej uniwersalny schodołaz kroczący, umożliwiający transport wózków inwalidzkich spacerowych dziecięcych, wózków inwalidzkich aktywnych z ramą sztywną jak i z ramą składaną krzyżakowo.

 

 

Czytaj więcej...

Schodołaz LG 2020 nowość

LG 2020 jest nowym projektem znanej z produkcji schodołazów firmy Antano Group. Dzięki innowacyjnemu systemowi ruchu LG 2020 sprawdza się na każdych schodach, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków, w domu czy w podróży, zwiększając tym samym możliwości ruchowe użytkownika i polepszając jego jakość życia.

 

 

Czytaj więcej...

Schodołaz gąsienicowy LG 2004

image
LG 2004 - schodołaz gąsienicowy zaprojektowany przez włoskich projektantów, w którym wykorzystano najnowocześniejsze technologie. Jest niezbędnym urządzeniem pomocnym przy pokonywaniu barier architektonicznych zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Wykonany z wysokiej jakości komponentów w trosce o długą żywotność i bezawaryjność. LG 2004 sprawia, ze poruszanie się po wewnętrznych i zewnętrznych schodach staje się zdecydowanie bardziej proste dla osób niepełnosprawnych z opiekunem.
 

Czytaj więcej...

Schodołaz krzesełkowy C-max

imageC-Max to wersja schodołazu wyposażona w specjalne krzesełko. Ten typ jest idealny dla miejsc użyteczności publicznej, środków transportu osób niepełnosprawnych, a także osób, które nie korzystają z pomocy wózka inwalidzkiego, ale nie są w stanie samodzielnie pokonywać schodów (na przykład osoby starsze).
 
 
 
 
 

Czytaj więcej...

Schodołaz S-Max

image S-Max pozwala pokonywać schody nie schodząc z wózka inwalidzkiego. Dla klientów indywidualnych najbardziej zalecana jest wersja, gdzie przyrząd jest dostosowany do konkretnego modelu wózka, na jakim porusza się osoba zainteresowana.
 
 
 
 
 
 
 

Czytaj więcej...