Lekkie rampy aluminiowe rozsuwane ALR-4 Meyra

Trzyczęściowa lekka rampa aluminiowa charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, posiada ergonomiczne uchwyty w jaskrawym kolorze. Rampa ALR-4 to teleskopowa rozsuwana rampa, posiada możliwość blokady złożenia podczas transportu. Rampa sprzedawana jest w parze.

 

Czytaj więcej...

Lekkie rampy aluminiowe jednoczęściowe ALR-5 Meyra

Jednoczęściowa lekka rampa aluminiowa charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, posiada ergonomiczne uchwyty w jaskrawym kolorze. Rampa ALR-5 posiada możliwość blokady złożenia podczas transportu. Rampa sprzedawana jest w parze.

 

Czytaj więcej...

Lekkie rampy aluminiowe dwuczęściowe ALR-6 Meyra

Dwuczęściowa składana lekka rampa aluminiowa charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, posiada ergonomiczne uchwyty w jaskrawym kolorze. Rampa ALR-6 posiada możliwość blokady złożenia podczas transportu. Rampa sprzedawana jest w parze.

 

Czytaj więcej...

Lekkie rampy aluminiowe dwuczęściowe ALR-7 Meyra

Dwuczęściowa składana lekka rampa aluminiowa charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, posiada ergonomiczne uchwyty w jaskrawym kolorze. Rampa ALR- 7posiada możliwość blokady złożenia podczas transportu. Rampa sprzedawana jest w parze.

 

Czytaj więcej...

Lekkie rampy aluminiowe dwuczęściowe ALR-8 Meyra

Dwuczęściowa składana lekka rampa aluminiowa charakteryzuje się wysoką jakością wykonania, posiada ergonomiczne uchwyty w jaskrawym kolorze. Rampa ALR- 8 posiada możliwość blokady złożenia podczas transportu. Rampa sprzedawana jest w parze.

 

Czytaj więcej...