Podnośnik EAGLE model 620 i 625

Podnośniki do łatwego transportu i podnoszenia pacjentów. Model 620 przeznaczony dla pacjentów o wadze do 150 kg i model 625 dla pacjentów o wadze do 175 kg. Podnośniki działają automatycznie na pilota , wyposażone w wysokiej jakości siłowniki LINAK gwarantują płynne i bezproblemowe działanie. Konstrukcja umożliwia łatwe i szybkie składanie do transportu bez używania jakichkolwiek narzędzi. Modele wyposażone w kółka z blokadą. Rama jezdna jest ruchoma i umożliwia płynną regulację rozstawu dla osiągnięcia maksymalnej stabilności. Podnośniki wyposażone w przycisk awaryjny.

Czytaj więcej...

Podnośnik i pionizator Sito

Podnośnik ułatwia podniesienie osoby zarówno z pozycji leżącej (nawet na podłodze), jak również siedzącej (np. na wózku, krześle). Może być zastosowany w wielu sytuacjach, doskonale odciąża kręgosłup i plecy.


Podnośnik ma elektroniczne sterowanie, istnieje możliwość ręcznej obsługi podnośnika. Manualna regulacja szerokości podstawy jezdnej, bardzo łatwy demontaż części wyposażenia oraz możliwość osobnego zamówienia poszczególnych elementów.

  

Czytaj więcej...

Podnośnik wannowy Capri

imageUniwersalny podnośnik wannowy pasujący do każdego rodzaju wanny. Umożliwia komfortową i relaksującą kąpiel osobom, które nie są w stanie samodzielnie wejść i/lub wyjść z wanny. Podnośnik składa się z 3 części dla jego łatwego montażu i demontażu. Optymalne wymiary dla transportu i przechowywania i wyjątkowa stabilność konstrukcji przy niewielkim ciężarze własnym. 
 
 

Czytaj więcej...

Podnośnik sufitowy PM 100

Celing lift PM 100 - firmy PETERMANN - to doskonałe urządzenie nadające się do każdego mieszkania. Ten system wkrótce stanie się niezbędnym pomocnikiem domowym. Został on skonstruowany aby przenosić osoby z wózka do wanny, łóżka oraz toalety przy minimalnym wysiłku. Urządzenie jest lekkie, bezpieczne, łatwe w transporcie, a obsługa bardzo prosta. Podnośnik sufitowy PM 100 14 Volt, sterownik ręczny.
 
 
 
 
 

Czytaj więcej...

Podnośnik wannowy Bathlift

Podnośnik wannowy "Bathlift" to lekkie urządzenie nadające się do każdej wanny. W każdej chwili można go wyjąć z wanny, złożyć i schować. Wyposażony jest w wodoszczelnego pilota. Możliwe jest uzyskanie pozycji odchylenia oparcia o 40 stopni. Pokrycie jest estetyczne i łatwe w utrzymaniu czystości.
 
 
 
 

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

  1. Podnośnik wannowy Peter Pan