Komputerowe badanie stóp

Od kwietnia 2013 roku cyklicznie wykonujemy komputerowe badanie stóp we współpracy ze Specjalistycznym Centrum Rehabilitacji i Masażu Complex w Nysie przy ul. Piastowskiej 39. 

 

 

 

 

Scan Ped to najbardziej zaawansowany system do diagnostyki stopy. Podstawą jest komputerowa platforma, badająca rozkład nacisku na podeszwową stronę stopy. Dzięki specjalnemu skanerowi możemy badać obciążenia stóp podczas stania. Urządzenie znajduje zastosowanie w diabetologii, ortopedii, biomechanice, medycynie sportowej, medycynie pracy, rehabilitacji, technice ortopedycznej oraz przemyśle obuwniczym.

 Komputerowe badanie stóp statyczne

 

 

Dzięki szybkiej i prostej obsłudze można w zaledwie kilka sekund zaprojektować precyzyjną wkładkę indywidualną. Dzieje się tak dzięki połączeniu precyzyjnej techniki pomiaru i konstrukcji indywidualnej wkładki. Szybko i bez wysiłku dokonuje się pomiaru stóp Pacjenta, który w badaniu statycznym stoi na cyfrowym podoskopie, dzięki któremu widać miejsca styku stopy z podłożem, a tym samym wysklepienie łuków stopy, ustawienie pięt w odciążeniu i obciążeniu. Na tym etapie badania można określić jaki będzie najbardziej odpowiedni typ wkładki.

komputerowe-badanie-stop-dynamiczne

W razie zainteresowania prosimy o kontakt, w celu rejestracji na badanie.